نبات ثامن
خانه / نبات / خرید نبات از کارخانه

خرید نبات از کارخانه

خرید نبات از کارخانه به صورت مستقیم و بدون وجود واسطه باعث می شود که هزینه های مربوط به خرید نبات برای مشتری کاهش یافته و با قیمتی ارزان تر و بسیار مناسب محصول نبات در دسترس خریدار قرار بگیرد .

روش خرید نبات از کارخانه

خرید نبات از کارخانه دارای شرایط و ضوابطی است و به طریق معمول که خریدار می تواند با مراجعه به فروشگاه ها و مغازه ها محصول نبات را فراهم کند نیست .

اولا مقدار سفارش باید در حجم و اندازه بالا که حداقل ۵۰۰ کیلو و در بعضی جاها تا ۱۰۰۰ کیلو (۱تُن) است ، باشد .

ثانیا کارگاه ها و کارخانه های بزرگ تولید نبات به دلیل اینکه تولید دائمی و حجم سفارشات بالایی دارند به نوبت سفارشات مشتریان را رسیدگی می کنند و نبات مورد تقاضای آنها بر طبق اولویت درخواستی که دادند تحویل شان می دهند ، پس نباید انتظار داشت که فورا به درخواست ما برای تولید نبات پاسخ داده شود .

ثالثا مقداری از مبلغ را که بطور معمول نصف مبلغ کل سفارش است از مشتری می خواهند تا به شروع تولید نبات مورد تقاضای آنها بپردازند و زمانی که نیمی از سفارش آماده شد الباقی مبلغ را در خواست می کنند تا کل سفارش شما را به اتمام برسانند .

برای سفارشات زیر ۵۰۰ کیلو و حتی ۱ تُن کارخانه ها ، خریداران را به مراکز عمده فروشی و بنکدارانی که حق امتیاز فروش محصول نبات شان را دارند ارجاع می دهند .

مزیت خرید نبات از کارخانه

مزیت خرید نبات از کارخانه نسبت به کارگاه های تولید نبات به این علت است که هزینه های تمام شده برای کارخانه ها به دلیل اینکه مواد اولیه را با حجم بسیار زیاد فراهم می کنند بسیار کمتر می افتد و نیز آنها سفارشات دائمی و بسیار بالایی دارند که همه این عوامل دست به دست هم می دهند تا نبات تولیدی این کارخانه ها در مقایسه با کارگاه ها قیمت پایین تری داشته باشد و خریداران علاقه مند به خرید نبات به قیمت کارخانه باشند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خرید نبات تک نفره

خرید ارزان قیمت نبات چوبی زعفرانی تک نفره

نبات چوبی زعفرانی تک نفره با توجه به نوع بسته بندی که دارد مناسب مجالس …

دیدگاهتان را بنویسید