نبات ثامن
خانه / نبات / نبات چوبی / زعفرانی / صادرات نبات چوبی زعفرانی مخصوص

صادرات نبات چوبی زعفرانی مخصوص

صادرات نبات چوبی زعفرانی مخصوص از بهترین و با کیفیت ترین نبات هایی است که می توان از آن برای صادرات به همسایگان مجاور ایران و حتی تمام نقاط جهان در نظر گرفت .

در این نوع نبات به علت این که نوع صادراتی است در تولید آن از بهترین و با کیفیت ترین نوع مواد اولیه موجود در بازار استفاده می کنند .

یکی از مواد اولیه بکار رفته در این نوع نبات که چوب آن می باشد از بهترین نوع چوب نبات در بازار است .

مواد اولیه دیگر که در تولید نبات چوبی زعفرانی مخصوص استفاده شده ، گیاه و عصاره خالص زعفران است که از نوع درجه یک و اعلاء می باشد .

سومین و آخرین ماده اولیه شکر است که باز از با کیفیت ترین و مرغوب ترین نوع شکر موجود در بازار است که در تولید نبات جوبی زعفرانی مخصوص صادراتی استفاده می گردد .

نکته ای که در باب صادرات نبات چوبی زعفرانی مخصوص باید در نظر داشت و از اصول مهم در مبحث بازار خارجی است ، نوع بسته بندی آن می باشد که می بایست به شکلی تمیز ، زیبا و چشم نواز بوده تا مورد پسند و تحسین و تمجید مشتریان آن سوی آب واقع شود .

صادرات نبات چوبی

صادرات نبات چوبی ایران از گذشته تا به امروز به تمام نقاط دنیا انجام می گرفته است و کشور ما از پرچم داران تولید نبات چوبی در جهان است که حساب خاصی روی محصول نبات چوبی ایران باز می کنند .

کشورهای همسایه ایران نظیر افغانستان ، پاکستان ، ترکمنستان ، تاجیکستان ، روسیه ، آذربایجان ، ترکیه ، عراق و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس از خریداران و طرف داران پر و پا قرص نبات چوبی با کیفیت ایرانی هستند که صادرات نبات چوبی به این کشورها انجام شده و می شود ولی آنچنان که باید و شاید به شکلی که حق حضور شایسته تر و بیشتر ایران در بازار نبات چوبی کشورهای همسایه و بالاتر از آن تمام اقصی نقاط دنیا باشد به آن پرداخته نشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خرید نبات گیاهی

خرید نبات طعم دار گیاهی درجه یک

نبات طعم دار گیاهی درجه یک بهترین و با کیفیت ترین نبات گیاهی است که …

دیدگاهتان را بنویسید