قیمت نبات چوب دار

قیمت نبات چوبدار با توجه به کیفیت مواد اولیه ای که در تولید آن استفاده می شود ، کارخانه تولید کننده ، هم چنین وزن و اندازه و نوع فله یا بسته بندی بودن نبات چوبدار متفاوت می باشد .

نبات چوبدار چیست ؟

نبات چوبدار نام دیگر نبات چوبی است که مشتریان و خریداران در هنگام خرید نبات چوبی این لفظ را در خریدهای حضوری به زبان آورده و یا هنگام خرید اینترنتی و غیر حضوری آن را در موتورهای جستجو مانند گوگل تایپ می کنند .

بنا بر این نبات چوبدار چیز جدید و خاصی نیست و همان نبات چوبی خودمان با تلفظی دیگر در کلام و بر زبان می باشد .

نبات چوبدار چیست ؟

انواع نبات چوبدار

نبات چوبدار انواع مختلفی دارد و در طعم ها و رنگ های متفاوتی تولید و به بازار عرضه می گردد که برخی از آنها را در زیر نام می بریم :

  • نبات چوبدار سفید
  • نبات چوبدار زرد
  • نبات چوبدار زعفرانی
  • نبات چوبدار مخصوص
  • نبات چوبدار با طعم و رنگ گیاهی

مواردی که از نبات چوبدار در بالا به آنها اشاره کردیم هم به صورت فله و هم به صورت بسته بندی در بازار به اندازه و مقداری که بخواهیم می توانیم فراهم کنیم .

انواع نبات چوبدار

مزایای نبات چوبدار

مزایای نبات چوبدار به علت اینکه چوب فرآورده ای است طبیعی که از درخت تهیه شده و در بافت و بطن طبیعت است ضرر و زیانی ندارد و مفید هم می باشد .

نبات هایی که به جای استفاده از چوب از نی پلاستیکی در ساخت آن استفاده می شود چون پلاستیک ماده ای مصنوعی و غیر طبیعی است در هنگام ساخت نبات و همین طور استفاده از نبات مانند مصرف چای و یا هر نوشیدنی دیگری که گرما و حرارت در آن وجود دارد باعث می شود که ماده شیمیایی موجود در این مواد پلاستیکی واکنش نشان داده و مولکول های موجود در آن آزاد شود که برای سلامتی زیان بار بوده و طبق برخی از گزارش ها و شنیده ها سرطان زاست .

مزایای نبات چوبدار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما