نمایندگی فروش نبات شاخه

فروش نبات شاخه توسط نمایندگی ها و مراکز معتبر عرضه عمده این محصول که در سراسر کشور فعالیت دارند با قیمت درب کارخانه و بدون واسطه صورت می پذیرد . 

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نبات شاخه چیست ؟

نبات شاخه یکی از قدیمی ترین و پر طرف دار ترین نوع نبات است که میزان استفاده بالا و مصرف قابل توجهی در میان خانوارهای ایرانی دارد .

این گونه نبات از بلورها و کریستال ها بر روی نخ هایی که معمولا از جنس پنبه می باشد در طول آن تشکیل می یابد و در اندازه ها و طعم های مختلف تهیه و روانه بازار می شود .

نبات شاخه چیست ؟

انواع نبات شاخه

نبات شاخه مانند دیگر نبات ها بسته به سلیقه و خواست مشتری در  انواع مختلفی ساخته می شود که در ذیل به آن اشاره می کنیم .

نبات شاخه سفید : که در ساخت آن از هیچ رنگ و عصار ه گیاهی استفاده نمی شود و به صورت کاملا ساده و بدون رنگ می باشد که به آن نبات شاخه ساده هم گفته می شود .

 نبات شاخه رنگی ( زرد ) : که در تهیه آن از رنگ های مجاز خوراکی غیر طبیعی و مصنوعی که معمولا زرد است جهت رنگ دِهی به محصول استفاده می شود .

نبات شاخه زعفرانی : این نوع نبات شاخه هم در تولید آن از عصاره و رنگ زعفران طبیعی و خالص استفاده می شود که قیمت و کیفیت آن در مقایسه با دو نوع قبلی بالاتر و بهتر می باشد .

نبات شاخه زعفران پاش : در ساخت و تهیه این نبات علاوه بر اینکه از عصاره و رنگ زعفران استفاده می شود از دانه ها و ذرات زعفران بر روی بلورهای نبات جهت شکیل و چشم نواز بودن محصول بهره گیری می گردد .

نبات شاخه در رنگ های و طعم های دیگری نیز تولید و عرضه می گردد که متداول ترین و پر استفاده ترین آنها مواردی بود که در بالا بدان اشاره گردید .

انواع نبات شاخه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما